Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

PROACE CITY VERSO

4 та 5-дверний фургон доступний у двох варіантах колісної бази

ПРОДУКТИВНІСТЬ, ЩО ВРАЖАЄ

Доступний у двох розмірах кузова з можливістю розмістити до 7 дорослих осіб, автомобіль має достатньо простору, щоб вмістити все, що забажаєте. Розумне зберігання — подбайте про найнеобхідніше в житті. Ви завжди знайдете потрібний простір і місце. Крім того, завдяки можливості буксирування у 1-тонну ви зможете легко перевозити вантажі у причепі.

ГОТОВИЙ ДО СПРАВ, КОЛИ ГОТОВІ ВИ

Робота чи відпочинок — PROACE CITY VERSO демонструє достатню продуктивність, щоби впоратися з усім. Він гарантує низькі викиди з найкращою у своєму класі економією пального, тому ви не зможете не оцінити низькі експлуатаційні витрати.

Дизайн

Двигун

Розміри

Безпека

ДБАЮЧИ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ

PROACE CITY VERSO оснащений безліччю інтелектуальних функцій активної безпеки для допомоги водію під час кермування.

Системи безпеки

ВІДЧУВАЙТЕ СЕБЕ В БЕЗПЕЦІ ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЯМ БЕЗПЕКИ

У PROACE CITY VERSO реалізовано усі сучасні функції активної безпеки, кожна з яких розроблена відповідно до ваших потреб. Крім того, такі системи безпеки, як: автоматичне запобігання зіткненням, розпізнавання дорожніх знаків, сповіщення про виїзд зі смуги руху, круїз-контроль з обмежувачем швидкості доступні незалежно від комплектації.

Подушки безпеки

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ РОЗМІЩЕНІ ПО ВСЬОМУ САЛОНІ

Подушки безпеки SRS розміщені по всьому салоні автомобіля, що гарантує надійний захист водія та всіх пасажирів у разі зіткнення.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

PROACE CITY VERSO оснащений сучасними технологіями — від продуктивних та ефективних силових агрегатів до інноваційних цифрових технологій.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Різноманіття мультимедійних можливостей

Сумісність з Bluetooth, програвання аудіо у цифрових форматах та інтеграція зі смартфоном через Apple CarPlay™ та Android Auto™ дозволяє використовувати такі додатки, як WhatsApp, Telegram, Youtube Music, Google Maps та Waze, доступні через голосового помічника Siri або Ok Google.

Багажне відділення PROACE City Verso
Об'єм багажного відділення зі складеними сидіннями 3-го ряду — 597 л

Ціни на автомобілі Toyota, що знаходяться на території України - це автомобілі, вказаних комплектацій та доступні для покупки.
Ціни на автомобілі Toyota, що можуть бути замовлені у виробництво - це автомобілі, яких може не бути на складах на території України, їх можна придбати замовивши у виробництво.
*Усі ціни вказані без врахування вартості спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

Модельний ряд Toyota
Послуги, сервіс, новини тощо


Toyota на продаж

Послуги

Про Автосалон

Сервіс та аксесуари

Моя Toyota

Про Toyota