Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

PROACE Verso — 4-дверний мікроавтобус

Просторий автомобіль для активного життя

Характеристики, що відповідають вашим потребам

Подушки безпеки

Залежно від комплектації сидінь встановлюються дві, чотири або шість подушок безпеки, що гарантують надійний захист водія та пасажирів у разі зіткнення.

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Автомобіль Proace Verso, оснащений рядом інтуїтивно зрозумілих мультимедійних пристроїв, укомплектований усіма необхідними технологіями.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Різноманіття мультимедійних можливостей

Сумісність з Bluetooth, програвання аудіо у форматі MP3/WMA та інтеграція зі смартфоном через Apple CarPlay™ та Android Auto™ дозволяє використовувати такі додатки, як Spotify, WhatsApp, Audible, Google Maps та Waze, доступні через голосового помічника Siri або Ok Google.

Багажне відділення PROACE VERSO
Об'єм багажного відділення — 507 л
Об'єм багажного відділення, без сидінь 3-го ряду — 1556 л
Об'єм багажного відділення, без сидінь 2-го та 3-го ряду — 3968 л

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.