Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

PROACE — 4-дверний фургон

Вантажний простір для будь-яких потреб

Дбаючи про вашу безпеку

Proace оснащений безліччю інтелектуальних функцій безпеки для максимального відчуття безпеки в салоні.

Подушки безпеки розміщені по всьому салоні

Залежно від конфігурації сидінь встановлюються дві або чотири подушки безпеки SRS, що гарантують надійний захист водія та всіх пасажирів у разі зіткнення.

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Автомобіль Proace, оснащений рядом інтуїтивно зрозумілих мультимедійних пристроїв, укомплектований усіма необхідними технологіями.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Інформація на кінчиках пальців

Сумісність з Bluetooth, програвання аудіо у форматі MP3/WMA та інтеграція зі смартфоном через Apple CarPlay™ та Android Auto™ дозволяє використовувати такі додатки, як Spotify, WhatsApp, Audible, Google Maps та Waze, доступні через голосового помічника Siri або Ok Google.

Дизайн

Двигун

Безпека

Вантажне відділення PROACE Medium / PROACE Long
Довжина вантажного відділення — 2512 / 2862 мм
Ширина вантажного відділення — 1636 / 1636 мм
Висота вантажного відділення — 1397 / 1937 мм
Об'єм багажного відділення — 5.8 / 6.6 м³

Ціни на автомобілі Toyota, що знаходяться на території України - це автомобілі, вказаних комплектацій та доступні для покупки.
Ціни на автомобілі Toyota, що можуть бути замовлені у виробництво - це автомобілі, яких може не бути на складах на території України, їх можна придбати замовивши у виробництво.
*Усі ціни вказані без врахування вартості спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.