Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

RAV4 Plug-in гібрид

Міський кросовер

Екстер'єр

Комфорт у салоні

Силова установка

Мультимедіа

ТРИМАЮЧИ ВАС У БЕЗПЕЦІ

У автомобілі RAV4 Plug-in гібрид використана технологія Toyota Safety Sense - набір передових систем допомоги водієві.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Відчуйте безпеку завдяки системі Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense є набором технологій допомоги водієві для забезпечення безпеки у різних дорожніх ситуаціях — від виявлення потенційних зіткнень до відстеження дорожніх знаків.

Дізнайтеся більше про функції безпеки

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ

RAV4 Plug-in гібрид оснащено рядом інтуїтивно зрозумілих мультимедійних пристроїв, укомплектований усіма необхідними технологіями.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Різноманіття мультимедійних можливостей

Автомобіль оснащений 9-дюймовим сенсорним екраном із передовою мультимедійною системою та підтримкою інтеграції зі смартфоном для зручного доступу до розваг і функцій підключення в автомобілі. Підтримка систем Apple CarPlay™ та Android Auto™ забезпечують зручне програвання музики, отримання дзвінків та користування картами навігації. А низка передових систем безпеки дозволяє захистити всіх пасажирів автомобіля як усередині, так і зовні.

Ціни на автомобілі Toyota, що знаходяться на території України - це автомобілі, вказаних комплектацій та доступні для покупки.
Ціни на автомобілі Toyota, що можуть бути замовлені у виробництво - це автомобілі, яких може не бути на складах на території України, їх можна придбати замовивши у виробництво.
*Усі ціни вказані без врахування вартості спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

Додаткова інформація про RAV4

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.