Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

YARIS CROSS

СУБКОМПАКТНИЙ МІСЬКИЙ КРОСОВЕР

РОЗДИВИТИСЯ БЛИЖЧЕ

Дізнайтеся більше про особливості Yaris Cross.

Дизайн

Двигун

Безпека

Зручність

БЕЗПЕКА YARIS CROSS

Оснащений комплексом систем активної безпеки Toyota Safety Sense із безліччю передових систем допомоги водієві, Yaris Cross допомагає вберегти вас та інших учасників дорожнього руху від небезпеки.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Система передаварійної безпеки

Під час виявлення вірогідного зіткнення система передаварійної безпеки попереджає водія звуковими та візуальними сигналами, водночас активуючи асистент гальмування. За необхідності гальма застосовуються автоматично, щоб уникнути чи пом'якшити зіткнення.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль

Інтелектуальний асистент IACC поєднує в собі переваги адаптивного круїз-контролю і системи розпізнавання дорожніх знаків. Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль автоматично підтримує задану швидкість і попереджає водія про зміни її обмеження.

Більше про Toyota Safety Sense

ПРОВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Від плавної й чутливої гібридної трансмісії до зручних мультимедійних сервісів — Yaris Cross оснащений цілою низкою інноваційних технологій, які роблять поїздки ефективними та приємними.

Підкорить будь-яку дорогу і місто.

Гібрид

Самозарядна гібридна система Yaris Cross забезпечує плавне перемикання між суто електричним приводом і бензиновим двигуном саме тоді, коли це найбільш ефективно. Yaris Cross Hybrid пропонує переваги електромобілів, але без необхідності підзаряджання від електромережі.

Більше про гібрид

Додаткова інформація про Yaris

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.