Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Передові технології

Toyota Yaris наповнений інноваційними технологіями — від ефективної гібридної силової установки для плавного руху автомобіля до систем безпеки та інтеграції смартфонів.

Обирайте гібрид для кращої ефективності

Будучи новаторами у розробці гібридних силових установок, ми встановлюємо стандарти та продовжуємо розробляти інноваційні рішення для ефективних подорожей в умовах сучасного міста і за його межами.

Гарантія безпеки

Toyota Yaris пропонує опційну систему безпеки Toyota Safety Sense — набір провідних технологій для допомоги водію.

Почувайтеся в безпеці з Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense — це набір технологій допомоги водію, що впораються з будь-яким завданням — від виявлення потенційних зіткнень до моніторингу дорожніх знаків для забезпечення вашої безпеки.

ЦІНИ
1.5 Hybrid, e-CVT, LIVE 1.5 Hybrid, e-CVT, ACTIVE 1.5 Hybrid, e-CVT, ACTIVE + TSS 1.5 Hybrid, e-CVT, ELEGANT 1.5 Hybrid, e-CVT, ELEGANT (з пакетними опціями) 1.5 Hybrid, e-CVT, ELEGANT+ 1.5 Hybrid, e-CVT, STYLE 1.5 Hybrid, e-CVT, STYLE (з пакетними опціями) 1.5 Hybrid, e-CVT, STYLE +
Ціни на автомобілі Toyota 2021 року виробництва (з ПДВ), що знаходяться на території України, без врахування кольору металік
609 937,00
**з врахуванням кольору металік
***з врахуванням кольору перламутр
Ціни на автомобілі Toyota 2022 року виробництва (з ПДВ), що можуть бути замовлені у виробництво, без врахування кольору металік
22660 23530 24730 25570 26900 28320 26420 27750 28170
*Доплата за колір металік становить:
270
*Доплата за колір перламутр становить:
455

Ціни на автомобілі Toyota, що знаходяться на території України - це автомобілі, вказаних комплектацій та доступні для покупки.
Ціни на автомобілі Toyota, що можуть бути замовлені у виробництво - це автомобілі, яких може не бути на складах на території України, їх можна придбати замовивши у виробництво.
*Усі ціни вказані без врахування вартості спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

Додаткова інформація про Yaris

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.