Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 11.11.2013

Дивіться також

Новий Toyota Land Cruiser Prado вже в Україні

В автосалоні Тойота Центр Львів «Діамант» вже офіційно представлено новий позашляховик Land Cruiser Prado.

З 16 по 24 листопада 2013 року запрошуємо на прем’єрний тест-драйв нового Land Cruiser 150 Prado в автосалоні Тойота Центр Львів «Діамант». Сильний, потужний та нестримний позашляховик Toyota — справжній підкорювач стихії.

Новий Toyota Land Cruiser Prado отримав виразніший дизайн екстер’єру, більш витончений інтер’єр та ще більш удосконалені якості руху бездоріжжям. Новий автомобіль можна придбати в офіційній дилерській мережі Toyota в дев’яти варіантах комплектації в залежності від двигуна на вибір: бензинового об’ємом 2,7 л. VVT-i з чотиришвидкісною автоматичною коробкою передач, бензинового V6 4,0 л. Dual VVT-i з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач або дизельного двигуна об’ємом 3,0 л. D4-D з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач.

Маючи за плечима 60 років досвіду та репутацію одного з найвитриваліших та найнадійніших позашляховиків у світі, Toyota Land Cruiser не визнає компромісів у здатності рухатися бездоріжжям. Новий єкстер`єр автомобіля поєднує в собі високо розташовану передню частину, інтегровані лампи головного світла та решітку радіатора з вертикальною, двоступінчастою конструкцією, яка підсилює характер позашляховика. До змін інтер’єру салону відносяться нова верхня панель центральної консолі, нова панель перемикання між режимами «позашляховик» та «звичайна дорога», новий дизайн панелі приладів, який включає в себе новий 4,2? кольоровий мультиінформаційний TFT-дисплей, покращене облицювання панелі приладів та карт дверей, а також декоративні елементи, поліпшений дизайн сидінь другого та третього ряду з новою тканинною оббивкою. Новий Land Cruiser Prado оснащено мультимедійним обладнанням з сенсорним екраном: Toyota Touch 2 та Toyota Touch 2 Go з навігацією.

Новий Prado має поліпшені характеристики руху бездоріжжям завдяки переглянутій конструкції передньої підвіски та вдосконаленій системі вибору режиму руху в залежності від характеру поверхні Multi-Тerrain Select. Новий Land Cruiser Prado обладнано однією з найбільш всебічних, технічно вдосконалених систем активного та пасивного захисту, як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі.

За додатковою інформацією, включаючи ціни на новий Toyota Land Cruiser Prado, звертайтеся, будь ласка, до автосалону Тойота Центр Львів «Діамант».