Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 26.06.2014

Дивіться також

Toyota Land Cruiser Prado в новій комплектації Elegance вже в Україні

В автосалоні Тойота Центр Львів «Діамант» вже можна придбати легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser Prado в новій комплектації — Elegance.

У порівнянні з комплектацією Comfort Land Cruiser Prado в комплектації Elegance доповнено такими опціями як світлодіодні фари ближнього світла, світлодіодні денні ходові вогні, автоматичний коректор кута нахилу фар, а також оздоблення салону комбінованою шкірою. Автомобіль в комплектації Elegance оснащено дизельним двигуном об’ємом 3,0 л. та п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач.

Land Cruiser Prado було оновлено восени 2013 року, автомобіль отримав ще більш виразний дизайн екстер’єру, більш витончений інтер’єр та ще більш поліпшені якості руху бездоріжжям.

Маючи за плечима 60 років досвіду та репутацію одного з найвитриваліших та найнадійніших позашляховиків у світі, Toyota Land Cruiser не визнає компромісів у здатності рухатися бездоріжжям. Більшу частину його легендарної витривалості під час руху бездоріжжям можна віднести на рахунок міцної довговічної рамної конструкції Land Cruiser, яка може витримувати значні навантаження, притаманні використанню в суворих умовах бездоріжжя, без деформацій. Окрім особливо міцної конструкції, Land Cruiser вирізняє надзвичайно широке використання передових технологій, які поліпшують його зручність у користуванні навіть на найнесприятливіших поверхнях, допомагаючи водієві та сприяючи безпеці пасажирів.

З питань придбання Toyota Land Cruiser Prado та за додатковою інформацією, включаючи ціни, звертайтесь, будь ласка, до автосалону Тойота Центр Львів «Діамант».