Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 12.08.2014

Дивіться також

Новий Toyota Yaris вже в Україні

В автосалоні Тойота Центр Львів «Діамант» вже офіційно представлений новий компактний та економічний хетчбек для міста — Toyota Yaris.

З 8 серпня по 8 вересня 2014 року завітайте до автосалону Тойота Центр Львів «Діамант» на «New Yaris Weeks». Розкрий своє «Я» з новим Toyota Yaris.

Новий Yaris отримав новий надзвичайно виразний дизайн екстер’єру, що вирізняє хетчбек своїм нетиповим виглядом серед конкурентів у сегменті «B» класу. Дизайн екстер’єру виконано у фірмовому стилі Toyota «Under Priority» та «Keen Look». У дизайні поєднуються чіткі перехресні лінії навколо логотипу спереду автомобіля, які відокремлюють змінені верхню і нижню решітки радіатора. Привертають увагу також елегантні прожекторні фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями. Що стосується задньої частини автомобіля, то новий дизайн бампера, вбудований дифузор та нові світлодіодні ліхтарі підсилюють більш модний і впевнений у собі вигляд нового Yaris.

Інтер’єр нового Yaris також зазнав важливих змін для того, щоб поліпшити задоволення від керування й рівень комфорту в салоні автомобіля. Особливі зусилля були зосереджені на матеріалах, які у сприйнятті й зовнішньому вигляді значно змінилися порівняно з попередньою моделлю. Для створення відчуття більшої горизонтальності панелі приладів верхня панель приладів стала зараз більш тонкою. У зв’язку з цим дизайн панелі дверей також був змінений для того, щоб поєднати більш динамічний зовнішній вигляд із більшою функціональністю. Центральну консоль було піднято для того, щоб зменшити довжину важеля перемикання передач для поліпшення ергономіки. У дизайні салону звичайне хромове оздоблення було замінено на матовий хром, надаючи інтер’єру більш сучасного та витонченого вигляду. Також відтепер автомобіль оснащується мультимедійною системою Toyota Touch 2 із кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7,0? та 6 динаміками*.

До кольорів інтер’єру було додано нові гами, а саме: яскраво-синій та бронзовий. Автомобіль представлено в Україні у шести варіантах комплектації на вибір, що дозволяє обрати автомобіль, який максимально відповідає вашій індивідуальності.

Новий Yaris оснащується бензиновим трьохциліндровим двигуном об’ємом 1,0 л та п’ятишвидкісною механічною коробкою передач або чотирьохциліндровим двигуном об’ємом 1,33 л та шестишвидкісною механічною коробкою передач чи автоматичною коробкою передач Multidrive S на вибір. Двигун об’ємом 1,0 л зазнав значної модернізації з метою покращення його технічних характеристик, зменшення викидів, а також рівня шуму і вібрацій. Високоефективний двигун об’ємом 1,0 л демонструє економічну витрату пального в комбінованому циклі на рівні 4,7 л/100 км**. Двигун об’ємом 1,33 л також було модифіковано, аби зменшити рівень шуму та вібрацій. Двигун об’ємом 1,33 л демонструє економічну витрату пального в комбінованому циклі на рівні 5,1 л/100 км**. Для того щоб поліпшити стійкість руху, задоволення від керування й звукоізоляцію, платформа нового Yaris також була значно змінена. У ходовій частині було поліпшено характеристики передньої підвіски та повністю змінено задню підвіску для одночасного підвищення рівня комфорту і керованості автомобіля. Велику увагу виробник також приділив зменшенню рівня шумів для забезпечення максимально комфортної атмосфери в салоні.

За додатковою інформацією, включаючи ціни на новий Toyota Yaris, звертайтеся, будь ласка, до автосалону Тойота Центр Львів «Діамант».

* Залежно від комплектації.

** У комбінованому режимі. Ці дані отримано в ідеальних умовах без урахування манери водіння, дорожніх, погодних та інших умов, які впливають на витрату пального. Реальна витрата пального може відрізнятися від зазначеної і визначається лише експериментальним шляхом.