Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 19.07.2018

Дивіться також

Toyota на New Cars Fest 2018 у Львові

New Cars Fest 2018 LVIV – Фестиваль нових автомобілів розширює географію

Єдиний в Україні фестиваль нових автомобілів New Cars Fest, який досі був винятково столичною подією, минулого тижня перемістився до культурної столиці країни – міста Львова.

7 і 8 липня на території розважального комплексу FESTrepublic перед публікою красувалося понад 50 новеньких автомобілів, а на фестивальний парад містом виїхало ще 16 машин.

Подивитися й покататися на авто прийшли 4800 людей. А це означає, що і покупці автомобілів, і представники дилерів та імпортерів отримали максимум користі від взаємного спілкування. Власне, в цьому й полягає унікальність New Cars Fest, де можна не лише ближче ознайомитися з останніми новинками автпрому, отримати вичерпну інформаціющодо них, а й також тестувати машини тут і зараз, у режимі реального часу.

Гостей фестивалю розважав один із найкращих діджеїв Львова – DjTommSawyer. На території була облаштована зона фуд-кортів, де своїм мистецтвом вражали майстри кулінарної справи мережі ресторанів «Local». На активних учасників фестивалю чекали цінні подарунки від наших партнерів. Скрізь панували веселий настрій і дружня атмосфера.З аншлагом у Львові відбувся й перегляд Формули-1, адже лише тут можна було на великому екрані й усім разом стежити за перебігом Гран-Прі Великої Британії!

 

Послуги, сервіс, новини тощо