Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 09.10.2018

Дивіться також

Тойота Центр Львів «Діамант» на п'ядесталі Toyota National Skills Contest 2018

21 вересня 2018 року в Києві відбувся щорічний
Національний конкурс професійної майстерності Тойота
національні конкурси Toyota Skills Contest та Toyota Hybrid Contest.

Уже вдев’яте конкурсанти з усієї України приїжджають до київського офісу ПІІ «Тойота-Україна», щоб взяти участь у змаганні за право бути найкращим у своїй справі.

Учасники конкурсів проходили випробування у два етапи, за виконанням яких уважно стежили судді. Слоганом, що надихав учасників, став Restart або Перезаванжаження.

Після етапу змагання відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої Такахіде Аібара, генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна», оголосив переможців. До вітань також приєдналися Олексій Цивінський, заступник генерального менеджера з питань продажу Тойота ПІІ «Тойота-Україна», та Ігор Ксендзюк, генеральний менеджер департаменту сервісу ПІІ «Тойота-Україна».

Переможцями цього року стали:
  1. місце: Віталій Власюк, Тойота Центр Миколаїв
  2. місце: Олександр Строян, Тойота Центр Хмельницький
  3. місце: Сергій Клонцак, Тойота Центр Львів

Крім представників компанії ПІІ «Тойота-Україна» призерів привітали партнери та спонсори, а саме: Роман Буніч, директор департаменту продажу через альтернативні канали та партнерів банку ПАТ «Креді Агріколь Банк»; В’ячеслав Гавриленко, заступник голови правління ПАТ «СК «АХА Страхування».
Конкурс організовувала компанія ПІІ «Тойота-Україна» за партнерської підтримки «Креді Агріколь Банк» «АХА Страхування», «Вюрт_Україна», «Аудатекс Україна» та «Колор Систем»

/
/
/
/

Послуги, сервіс, новини тощо