Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 02.09.2013

Дивіться також

Всеукраїнська презентація нового покоління Toyota Сorolla

26 липня 2013 року відбулася офіційна прем’єра в Україні — презентація одинадцятого покоління Toyota Corolla. Презентація проходила в офіційних дилерських центрах ПІІ «Тойота-Україна», зокрема і у «Тойота Центр Львів «Діамант».

А починаючи з 27 липня 2013 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочалися дні тест-драйву нового покоління Toyota Corolla.

Нова Corolla являє собою еволюцію нової дизайнерської мови Toyota — сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, практичність і зручність в експлуатації, неперевершена економія пального, покращена динаміка водіння й удосконалені засоби безпеки.

Автомобіль можна придбати в центрі «Тойота Центр Львів «Діамант» за ціною від 153 126 грн у шести варіантах комплектації і з трьома бензиновими двигунами на вибір: уже добре відомими двигунами об’ємом 1,33 л і 1,6 л та новим для цієї моделі 1,8-літровим двигуном. На зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач прийшов безступеневий варіатор (CVT).

Переглянути фотогалерею презентації Toyota Corolla в офіційних дилерських центрах Toyota Україна ви можете за посиланням newcorolla.toyota.ua.

За додатковою інформацією щодо нової Toyota Corolla звертайтеся, будь ласка, до дилерського центру «Тойота Центр Львів «Діамант».

* Ціна дійсна станом на 27.07.2013 та може бути змінена на дату купівлі автомобіля.