Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини події акції

Опубліковано 02.09.2013

Дивіться також

Нова Toyota Corolla. Легенда в 11-му поколінні

В автосалоні «Тойота Центр Львів «Діамант» можна придбати легендарний седан Toyota Corolla одинадцятого покоління за ціною від 152 882 грн.*

Автомобіль представлено в Україні з трьома бензиновими двигунами на вибір: уже добре відомими двигунами об’ємом 1,33 л і 1,6 л та новим для цієї моделі 1,8-літровим двигуном у шести варіантах комплектації на вибір. На зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач прийшов безступеневий варіатор (CVT).

Нова Corolla отримала сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, новий рівень практичності та зручністі в експлуатації, незмінною залишилась відмінна якість Toyota.

За додатковою інформацією щодо нової Toyota Corolla звертайтеся, будь ласка, до автосалону «Тойота Центр Львів «Діамант».

* Ціна дійсна для комплектації Business станом на 30.08.2013, залежить від кольору автомобіля й обраної комплектації та може бути змінена на дату купівлі автомобіля у дилерському центрі Toyota. Ціна діє на автомобілі, які були ввезені на територію України та пройшли митне оформлення до 1 вересня 2013 року. Ціна вказана з ПДВ та без урахування екологічного податку знятих з експлуатаціїї транспортних засобів.