Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Прості факти про гібридні авто

 • Наша історія гібридних автомобілів розпочалася ще в 1997 році.

  З кожним випуском наші гібриди набувають нових, значно поліпшених експлуатаційних характеристик, що надає їм все більшої популярності.

  Протягом наступних декількох років ви побачите багато нових гібридних моделей по всьому світу.

  Важливість акумуляторної батареї у наших гібридах складно переоцінити. Без неї ви не рушите з місця.

  Саме тому, що в проектування кожної батареї вкладено стільки турботи про споживача, тривалість її служби така ж, як і інших частин автомобіля.

  Ми пишаємося тим, що наші акумуляторні батареї популярні в усьому світі з 1997 року.

  Ми не створюємо труднощі. Наші гібридні автомобілі покликані спростити ваше життя.

  Одне натиснення кнопки та зміна положення важеля перемикання передач – і ви учасник дорожнього руху. Жодних ключів та метушні! Все тільки спрощується. Гібридна система керування здійснює автоматичне перемикання між електричним та бензиновим двигунами тоді, коли це необхідно. Усе, що вам потрібно робити – це тільки насолоджуватись керуванням!

 • Народжений в епоху MP3. Гібридний автомобіль випередив свій час.

  Багато-хто не був готовий до цього, вважаючи гібридні автомобілі справою майбутнього. Проте наші надійні моделі зламали всі стереотипи. Гібриди існують уже майже два десятиліття і сьогодні постійно розширюють свій модельний ряд.

  Протягом усієї історії розвитку гібридів понад десять мільйонів водіїв обрали цей автомобіль для своїх подорожей.

  Як будь-яка сім’я складається з різних особистостей, так і обидва представники модельного ряду гібридних автомобілів мають свої особливості.

  Продемонструвати індивідуальний стиль допоможе хетчбек Auris Гібрид, а RAV4 Гібрид виразить ваше прагнення до пригод.

  Наші гібридні автомобілі стали рушійною силою міського життя завдяки власному стилю і новим можливостям у пересуванні.

  Плавно рухаючись на безперебійному електричному живленні, наші гібриди роблять ваші подорожі ще більш комфортними та безтурботними.

Повірте в те, що немає нічого складного в обслуговуванні гібридного автомобіля. Ми впевнені, що ці наступні прости факти про гібриди назавжди позбавлять вас від усіх хвилювань.

 • Експеримент з гібридом Toyota

  Протягом 120 годин ми спостерігали за змінами емоційного стану 30-ти водіїв, які їхали перевантаженими вулицями Рима на звичайному автомобілі і на гібриді Toyota в умовах керування, які змусили б нервувати навіть найдосвідченішого керманича. Подивіться на дивовижні зміни настрою, які викликає у них керування гібридним автомобілем.

 • Пояснення декількох простих фактів про гібридні автомобілі

  Не завжди просто розрізнити, правдиві чи вигадані ті речі, які ви чули про керування гібридним автомобілями. Тут ми спростовуємо декілька найпоширеніших хибних уявлень і наводимо правдиві факти про особливості гібридів.

Послуги, сервіс, новини тощо