td_dm_290520233_dsc05763_1920_2
Про Автосалон

Офіційний дилер «Тойота Центр Львів «Діамант» гарантує найвищу якість обслуговування покупця як під час купівлі автомобіля так і при його наступній експлуатації

Офіційний дилер Toyota у Західному регіоні – компанія «Тойота Центр Львів «Діамант» розпочала свою роботу з 4 січня 2005 року. Підприємство несе відповідальність за кожен проданий свій автомобіль та дотримується основного правила : «Клієнт перш за все»!

В автосалоні «Тойота Центр Львів «Діамант» клієнти завжди отримають кваліфіковану консультацію по кожній з представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Фахівці відділу продажу автомобілів із задоволенням познайомлять їх з особливостями і технічними новинками автомобілів, запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту.

Станція технічного обслуговування «Тойота Центр Львів «Діамант»  це авторизована сервісна станція, побудована за стандартом і обладнана з урахуванням всіх вимог Toyota Motor Corporation.

Обладнання станції дозволяє проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів починаючи від діагностики автомобіля, закінчуючи особливо складними ремонтами. Для цього на станції встановлене високоякісне сервісне устаткування, а також використовуються спеціальні інструменти Toyota. Висока якість виконання робіт в сукупності з використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація і гарантія на виконані роботи є заставою успішної роботи компанії.

В рамках своїх зобов‘язань із забезпечення задоволення потреб клієнта, компанія «Toyota» здійснює обслуговування своїх клієнтів з допомогою служби «Toyota Assistance». Придбавши автомобіль у офіційного дилера «Тойота Центр Львів «Діамант», клієнти автоматично стають учасником спеціальної програми термінової допомоги на дорозі. І тепер, щоб не трапилося на дорозі, недалеко від дому клієнта чи в одній з 35 країн Європи: нестача пального, ДТП чи терміново потрібен готель ? «Toyota Assistance» безкоштовно надасть термінову допомогу.

Діяльність компанії «Тойота Центр Львів «Діамант» ведеться в багатьох напрямах:

  • продаж автомобілів Toyota та їх передпродажна підготовка;
  • продаж автомобілів Toyota в кредит
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • технічне обслуговування і ремонт автомобілів Toyota;
  • продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
  • обмін Вашого авто на новий з доплатою за системою Trade-in.

 

Офіційний дилер «Тойота Центр Львів «Діамант» гарантує найвищу якість обслуговування покупця як під час купівлі автомобіля так і при його наступній експлуатації. Запорукою якісного обслуговування є високо кваліфікований персонал компанії, що пройшов підготовку за провідними методиками Тоyоtа, наявність постійного поповнюваного складу оригінальних запчастин і видаткових матеріалів, наявність спеціального устаткування і технічної літератури від виробника на СТО.

Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису в зручний для клієнтів час. Записатися можна за телефоном: +38 066 119 71 58.

Ми вітаємо кожне Ваше звернення до нас і з великою увагою ставимося до кожної Вашої думки, будь-якого конструктивного зауваження або слів подяки.
Аналізуючи Вашу думку, ми постійно вдосконалюємося!
Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам бути кращими!

«Тойота Центр Львів «Діамант»
79071, Україна, м.Львів, вул.Кульпарківська, 226,

Відділ продажу нових автомобілів:
Години роботи:
Пн-Сб: 9:00-18:00; Нд: 10:00-15:00
Тел: +38 067 38 38 378

Станція технічного обслуговування:
Години роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00; Сб: 9:00-17:00; Нд – вихідний
Тел: +38 066 119 71 58

Відділ запчастин та аксесуарів
Години роботи:
Пн-Сб: 9:00-18:00; Нд – вихідний
Тел: +38 067 46 77 770

Відділ продажу авто з пробігом:
Години роботи:
Пн-Сб: 9:00-18:00; Нд - вихідний
Тел: +38 067 672 52 92

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля