dm_toyota_business_01062021_1600_1
Корпоративні продажі

Якщо Ви власник малого бізнесу чи менеджер великого автопарку, програма Toyota Бізнес стане Вам у нагоді, адже пропонує клієнтам різноманітні автомобільні рішення відповідно до їх потреб.

Тойота Центр Львів "Діамант" офіційний дилер автомобілів Toyota, запровадив програму підтримки корпоративних продажів Toyota Бізнес. Якщо Ви власник малого бізнесу чи менеджер великого автопарку, програма Toyota Бізнес стане Вам у нагоді, адже пропонує клієнтам різноманітні автомобільні рішення відповідно до їх потреб. Компанії, міжнародні організації, представництва та приватні підприємці можуть звернутися безпосередньо до команди фахіфвців Toyota Бізнес у дилерському центрі Тойота Центр Львів "Діамант" з питань придбання та обслуговування автомобілів.
dm_toyota_business_01062021_1600_2
Користувачам службових автомобілів

З Toyota Бізнес вибір службового авто став простішим. Якість авто гарантує йому надійність та легкість в користуванні. Наші консультанти завжди готові надати Вам персональну консультацію чи пропозицію на шляху до прийняття важливих рішень.

dm_toyota_business_01062021_1600_pic2_1
Власникам бізнесу

Якщо ви працюєте на себе, або ж у Вас власний малий бізнес і Ви бажаєте поповнити Ваш автопарк новим автомобілем, Toyota Бізнес з легкістю допоможе Вам. У рамках великої дилерської мережі Toyota, наші професійні консультанти готові запропонувати найвигідніші умови придбання та обслуговування Ваших автомобілів.

dm_toyota_business_01062021_1600_pic3_1
Корпоративним клієнтам

Якщо одним з Ваших обов’язків є управління великим автопарком, то Вам необхідний і партнер, який надаватиме послуги найвищого рівня. Цей партнер – Toyota, він пропонує широкий вибір легкових автомобілів та комерційного транспорту, якісне післяпродажне обслуговування, постійно вдосконалює швидкість та якість надання послуг, наслідуючи ідею «Більше переваг для Вашого бізнесу»

dm_toyota_business_01062021_1600_pic4_1
Спеціальні фінансові рішення

Скористайтеся можливістю придбати автомобіль Toyota за програмою «Тойота Кредит» та застрахувати його за програмою «Тойота Страхування»!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля