Меню
Контакти
Тойота Центр Львів «Діамант»
Лексус Львів
Toyota logo. Go back to homepage.

Абсолютно новий кросовер Toyota Corolla Cross у Тойота Центр Львів "Діамант"

  • Із 27 січня 2023 року Тойота Центр Львів «Діамант» розпочинаєстарт контрактів нового сімейного кросовера Corolla Cross. Ця потужна модель оснащена продуктивною гібридною технологією Toyota 5-гого покоління та підтримує низку мультимедійних і безпекових функцій для комфортного водіння.
  • Замовляйте новинку Toyota вже сьогодні:

    Усі поля є обов'язковими для заповнення.

    Вказані Вами дані не будуть передані третім особам та будуть використані лише для відповіді на ваш запит.
    Більше про конфіденційність та нерозголошення даних.

Підвищена продуктивність

Ключова риса нової Corolla Cross — гібридна технологія Toyota 5-гого покоління, що забезпечує ефективність і впевненість під час водіння. В Україні кросовер доступний із переднім приводом та 2,0-голітровою гібридною установкою потужністю 197 к.с./145 кВт. Швидкість розгону Corolla Cross від 0 до 100 км/год становить 7,6 секунди. Окрім того, модель оснащена новою літій-гоіонною батареєю, що на 14% потужніша за інші системи й гарантує чудову паливну ефективність.

Поліпшений дизайн

Салон Corolla Cross вирізняється просторістю, комфортом і безпекою для пасажирів та водія. Всередині кросовера розташований новий 12,3-го дюймовий комбіметр, який покращує зчитування інформації та забезпечує інтуїтивно зрозуміле кермування. Також модель оснащена 10,5-годюймовим сенсорним дисплеєм високої чіткості, підтримує Apple CarPlay і Android Auto для інтеграції зі смартфоном та інші функції для зручного водіння. Багажне відділення Corolla Cross доволі містке. Його ємність становить 390 л (1 299 л при складанні задніх сидінь), а доступ поліпшено завдяки низці опцій, зокрема функції електропривода кришки багажника з датчиком для відчинення ногою. Автомобіль можна замовити з панорамним дахом з електричними шторками для створення ще більшої просторовості у салоні.

Надійність і безпека

Безпеку Corolla Cross та її пасажирів посилюють нові й удосконалені системи, як-гоот Toyota Safety Sense (TSS) останнього покоління. Серед опцій безпеки нового кросовера Toyota: система попередження зіткнення (PCS), система екстреного керування (ESA), адаптивний круїз-го контроль повного діапазону (ACC) та безліч інших функцій. Corolla Cross є втіленням практичності використання простору салону і безпечності водіння. Місткість і потужність нової моделі гарантують комфортні подорожі містом та за його межами для всієї сім’ї.

Завітайте у Тойота Центр Львів «Діамант» та дізнайтесь про особливості нового кросовера Toyota Corolla Cross .
Або замовляйте персональну консультацію онлайн.

Т:+38 067 38 38 378
м. Львів, вул. Кульпарківська, 226