24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме

Новини
Дата публікації: 23 червня 2026 р.
sajt_kopia_kopia_20

24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме

Шановні клієнти,

інформуємо, що 24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме у зв’язку з проведенням технічних робіт.

У цей день дилерський центр буде зачинений.

Вже з 25 червня ми працюватимемо у звичному режимі та будемо раді бачити Вас знову.

Дякуємо за розуміння.

До зустрічі у Тойота Центр Львів «Діамант».

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля