24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме
Новини
Дата публікації: 23 червня 2026 р.

24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме
Шановні клієнти,
інформуємо, що 24 червня Тойота Центр Львів «Діамант» не працюватиме у зв’язку з проведенням технічних робіт.
У цей день дилерський центр буде зачинений.
Вже з 25 червня ми працюватимемо у звичному режимі та будемо раді бачити Вас знову.
Дякуємо за розуміння.
До зустрічі у Тойота Центр Львів «Діамант».